Aktualności

Spot reklamowy

VIDEO

 

k1

Naszą ofertę frontów poszerzyliśmy o produkty firmy KAINDL.

Kaindl jest niekwestionowanym liderem w trendach w branży meblarskiej. Wyróżniające się designem, niepowtarzalnym wzornictwem, pięknymi strukturami i fantastyczną jakością płyty laminowane marki KAINDL, wykorzystywane są przez najbardziej markowych, światowych producentów mebli i wykończenia wnętrz.

Kolekcja Spectrum austriackiej firmy wyróżnia się tym, że jako jedyna na rynku posiada dwustronną strukturą synchroniczną. Oznacza to, że z obydwu stron płyt jest ta sama, głęboka struktura synchronu.

VIDEO

AVENTOS HS: front uchylno-nachodzący dla wyjątkowego komfortu
AVENTOS HS jest idealny do dużych, jednoczęściowych frontów. Zapewnia różnorodność projektowania i komfort ruchu szafek górnych. Jak zawsze prosty i nieskomplikowany montaż, wielokrotnie nagradzane wzornictwo.

VIDEO

AVENTOS HL: wyjątkowy komfort dzięki wysokiemu unoszeniu
Podnośnik AVENTOS HL jest idealnym rozwiązaniem do średnich i wysokich szafek górnych oraz do szafek wnękowych, powyżej których znajdują się jeszcze inne fronty. Ponadto, zapewnia on nieograniczony dostęp do wnętrza szafki. Międzynarodowe jury wielokrotnie nagradzało AVENTOS HL za wzornictwo.

VIDEO